Meibes spojil síly s vývojáři topných těles FLAMCO


Česká společnost Meibes, dodavatel moderních systémů vytápění a ohřevu vody, stvrdil spolupráci s dalším významným hráčem na trhu energetického zajištění domácností. Nově zahájil strategickou kooperaci se společností Flamco, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem technického zařízení budov. Zákazníkům tak Meibes nově nabídne kompletní služby od návrhu vyhřívacího systému až po finální napojení spotřebičů a servis.

 

Firma Flamco se v minulosti podílela například na vývoji populárního systému ústředního topení, který v 60. letech minulého století dobyl evropský trh. Nově přebírá Meibes veškeré aktivity, které dosud zajišťoval jejich výhradní dodavatel produktů.

 

„Naší strategií je přímé zastoupení značky Flamco na českém trhu. Navazujeme na dobře fungující spolupráci se sesterskou společností Comap o jejíž výrobky doplňujeme vlastní produktovou řadu. Tímto krokem můžeme zákazníkovi poskytnout kompletní projektové řešení celého systému,“ uvedl Zdeněk Kratochvíl, jednatel společnosti Meibes.

 

Úspora času, nákladů i energie

 

Meibes klientům nově nabízí kompletní řešení vývoje, výroby a dodání systému na přání zákazníka nebo dle potřeb konkrétních projektů. Součástí portfolia je i instalace, servis, technická podpora a školení.

 

„Jedná se o komfortní dodání pro klienta, kdy nabízené systémy v různých produktových řadách kombinujeme tak, abychom došli k ideálnímu systémovému řešení. Díky komplexnímu řešení celého návrhu jsme schopni ušetřit čas, náklady a v neposlední řadě i energii. Protože kompaktnost jednotlivých produktových řad zvyšuje výkonnost vytápění nebo chlazení celého systému,“ doplnil Josef Pouba, vedoucí projekčního oddělení firmy Meibes s tím, že další rozvoj produktů bude probíhat v přímé spolupráci s centrálou Flamco pro východní Evropu.

 

Meibes pořádá akademii seminářů k novému softwaru

 

Meibes je přední dodavatel tepelných systémů do domácností i komerčních objektů. V portfoliu společnosti nechybí možnost individuální regulace vytápění, okamžitá příprava čerstvé teplé vody, individuální měření spotřebované energie a celkové zlepšení výkonu systému a realizace energetických úspor. Nebo v poslední době populární on-line správa zařízení na dálku.

 

Společnost pořádá také semináře k modernímu grafickému softwaru TechCON, který je určený pro návrh a zpracování projektů ústředního vytápění. Zájemci si mohou vybrat mezi Jump-start seminářem pro seznámení se s programem TechCON 7.0 Meibes a pokračovacím seminářem, kde se seznámí se specifickými funkcemi programu. V nabídce jsou také individuální školení a tématicky zaměřené semináře. Kompletní nabídku školení naleznou zájemci na www.meibes.cz/meibes-academy/kalendar-webinaru.

 

Meibes, Comap a Flamco spadají do skupiny Climate Control v rámci koncernu Aalberts Industries, založené v roce 1975, která je vlastníkem více než 150 firem a je aktivní téměř ve 40 zemích světa.

 

tisk. zpráva PR Executive

dnes je 19.06.2024